Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda,

Kaymazlar Motor; binek, hafif ticari ve ağır vasıta araç gruplarının yedek parça tedarik hizmeti alanında, satış sonrası yedek parça endüstrisinde güvenilir markalarla faaliyet gösteren satış ve dağıtım şirketidir. 1996 yılından itibaren, güvenilir hizmet politikasını ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteli ve doğru ürünü, doğru zamanda müşterilerimiz ulaştırmayı ilke edindik.

Çalışma prensiplerimiz,

Türkiye’nin bir çok iline ve Avrupa’nın bir çok ülkesine satış ve dağıtım hizmeti veren firmamız 2000 metre kare kapalı alanı, 23 kişilik donanımlı ekibi, 10.000’in üzerinde stok çeşit referansı ve 20’nin üzerinde güvenilir tedarikçi ile müşterilerine en üst düzeyde ve şeffaf bir şekilde hizmet vermeyi ve sürdürülebilir büyümeyi ilke edinmiştir.

Şeffaflık,

Kaymazlar Motor ailesi olarak, birlikte çalıştığımız; çalışan kadromuza, hizmet & ürün tedarikçilerimize ve müşterilerimize dürüstlüğü ve katma değeri ilke edindik. Her zaman en büyük sermayemiz olarak, sadakati ve bağlılığı yüksek, kendini geliştirmeye açık ekip üyelerimizi gördük.

İş ortağı olarak GROUP AUTO TÜRKİYE,

Groupauto Türkiye, 50 ülkede faaliyetini sürdüren GroupAuto International’ın kurucu ortağı ve hissedarıdır. GroupAuto International 3.000 den fazla yedek parça satış noktasından, binek, hafif ticari ve ağır vasıta yedek parçası dağıtımı yapan 2.275 distribütörden oluşan ve 2014 yılı toplam cirosu 7,5 milyar Euro olan lider ticaret grubudur. Groupauto Turkiye’nin merkezi satın alma, lojistik ve ilgili hizmetleri 20 üst düzey iş ortağı firmanın grubun optimize edilmiş satın alma gücünden, lojistik hizmetinden, faturalama hizmetinden ve verimli pazarlama, satış desteklerinden yararlanmasını sağlar.