KURUMSAL


FİRMA TARİHÇEMİZ

20 yılı aşkın süredir motorlu araç filtrasyon sistemleri, ağır vasıta filtreleri, endüstriyel ve hafif ticari araç grupları konusundaki taleplere cevap vermekteyiz. 1997 yılından beri FleetGuard Filter, 2007 yılından beri ise Mann Filter markalarının ana bayii olarak ürün ithal etmekte; ayrıca sektör bazında yaptığımız analizleri ele alarak ve tecrübelerimize güvenerek, sektörde olması gerektiğini düşündüğümüz ürünleri kendi markamız adı altında üretmekteyiz.

Stok hacmimiz ve ürün sayımız en kaliteli markaların ürünlerini her zaman hızlı tedarik edebileceğimiz şekilde planlanmaktadır. Müşterilerimize özel bölgesel satış temsilcilerimiz aracılığıyla talep ettiğiniz ürünlerin teslimini kısa zamanda yapabilmekteyiz.
Dağıtım ağımızda yaptığımız gelişmelerin sonucunda bugün Bursa, Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Eskişehir bölgelerinin tamamına Mann Filter, FleetGuard Filter ve Fil Filtre markalarının ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Şirket bazında yaptığımız araştırmanın genel verilerine göre yıllık olarak 500’den fazla kurumsal müşterimize 16.000’den fazla ürün temin edebilmekteyiz.

Başladığımız günden bu yana karşılaştığımız ekonomik ve sektörel krizlerin üstesinden gelerek sürdürülebilir büyümemizi her zaman korumayı başararak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

20 yıllık tecrübemizin yanında stoklarımızda bulunan güvenilir markalardan temin ettiğimiz kaliteli ürünleri geniş dağıtım ağımızı kullanarak uygun fiyatlarla ve hızlıca müşterilerimize ulaştırmak.

VİZYONUMUZ

Sektörün lider markaların ürünlerini tedarik ederek müşterilerimizin memnuniyetinin daha da fazla artmasını sağlamak ve sürdürülebilir gelişmeye önem vererek sektörde kalıcı değerler yaratmayı hedeflemekteyiz.